אימון אישי להתפתחות

מה זה אימון אישי ולמי הוא מתאים?

אימון אישי (קואצ'ינג) הינו תהליך מאורגן ומובנה, אשר עוזר לאדם להגשים את שאיפותיו ולשפר את שביעות רצונו מתחומי חייו, תוך הרחבת יכולת הבחירה שלו בפעולות המיטיבות את חייו.  תהליך האימון מבוסס על שותפות לדרך, הארת נקודות מבט שונות, בירור חסמים והעצמת חוזקות וכישורים של המתאמנים.

אימון אישי להתפתחות מסייע למתאמן להבין את המסלול ההתפתחותי המתאים לו בתחומי חיים שונים (הורות, זוגיות, קשרים חברתיים, עיסוקי פנאי או קריירה)  לעצב מטרות אישיות או מקצועיות ולהשיגן.

 

אימון אישי להתפתחות מתאים לכל אדם השואף לממש את עצמו ולמצות את הפוטנציאל שלו, בין אם הוא מרוצה מהישגיו ומעוניין להמשיך ולהתפתח ובין אם הוא מרגיש תקוע, מבולבל ומעוניין לשנות משהו בחייו.

 

התמחותי באימון אישי בגישה פסיכולוגית מאפשרת לי לסייע למתאמן לבחון את הבחירות של חייו באופן מודע, ולסייע לו לבחור ולקדם דרכי פעולה המתאימות לו. כמו כן, בנוסף להכשרתי באימון אישי, הכשרתי בהנחיית קבוצות ותהליכים, וניסיוני במגוון עולמות תוכן (אומנות, חינוך, ייעוץ, אימון, הדרכה ומחקר),  מאפשרים לי להשתמש בכלים מגוונים לקידום שאיפותיהם ומטרותיהם של המתאמנים.

 

כיצד מתנהל תהליך האימון האישי להתפתחות?

מפגשי האימון האישי מתנהלים כמסגרת תומכת, מעצימה וממוקדת, בסידרה של 10 עד 20 מפגשים בני שעה. במהלך מפגשי האימון מתבהרים הצרכים, השאיפות, הכוחות והמשאבים של המתאמן כמו גם מקורות הקושי והלחץ, ונבנית תכנית פעולה הכוללת ניסוח מטרות ברות השגה ודרכים להשגתן.

 

היכן מתקיימים מפגשי האימון האישי?

ניתן לבחור באזור השרון או בתל אביב, המפגשים מתקיימים בקליניקה בתל מונד ובתל אביב.

 

iris
iris
iris

מאמרים ואגרות מידע

iris

יותר ויותר ילדים צעירים (בגיל 3-4) נקלטים במערכת החינוך הציבורית. מערכת זו שונה ממערכות חינוכיות קודמות והיא כוללת בין היתר: היעדר שנת צהריים, ארוחת צהריים בשעה מאוחרת יותר, ציפייה לעצמאות בהרגלי הניקיון וגישה פורמלית יותר הדורשת מהילדים מידה לא מבוטלת של ריכוז וקשב והפגנת התנהגות נאותה.

iris

אסיפת ההורים הראשונה היא שעה קצרה, אשר עשויה להיות לה השפעה רבה על מערכת היחסים של הגננת או המורה עם ההורים. זוהי הזדמנות פז עבורן לרכוש את אמון ההורים.

iris

מחקר משולב זה מתמקד בבחינת תרומתן של התנסויות עבר בשילוב תפקידים להתפתחותה של המסוגלות העצמית לשלב בין תפקידי עבודה ומשפחה בעתיד על פי

השאירו פרטים ונקבע פגישה!

*שדות חובה
דילוג לתוכן